* Excludes certain products - Only available for purchases of $1000 or More
| Part Number | KTAT-375-480-277 /SF |
|---|---|
| Manufacturer | Keystone Technologies |
| Input Voltage | 480V |
| Output Voltage | 277V |
| Maximum Operating Temperature | 221ºF |
| Dimensions | Length: 12.50" Width: 1.27" |
| Certifications | ![]() ![]() ![]() |
| Warranty | 5 Year |
| UPC Code | 843654123639 |
| Lead Time | In Stock - Quick Ship |